KKS Legal

Kancelaria prawna KKS LEGAL specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej i podatkowej inwestorów zagranicznych, w szczególności francuskojęzycznych realizujących projekty w Polsce.

Kancelaria prowadzona jest przez dwóch wspólników, posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywane w renomowanych, międzynarodowych kancelariach prawnych, którzy wypracowali metody pracy odpowiadające najwyższym standardom zawodowym.

 

Głównym atutem naszej Kancelarii jest współpraca z prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa, dzięki czemu większość zapytań od klientów może być niezwłocznie kierowana do specjalisty w danej dziedzinie. W konsekwencji pozwala nam to na zajmowanie się wszelkimi aspektami prawa gospodarczego.

 

Struktura naszej Kancelarii pozwala na indywidualne podejście, skuteczną komunikację między specjalistami oraz pełną dyspozycyjność dla klientów. Gwarantuje ona także niezawodność i terminowość usług. Wszyscy nasi prawnicy posługują się językiem francuskim, angielskim i polskim.

 

Współpracujemy ponadto z zespołem tłumaczy przysięgłych oraz z biegłymi rewidentami, z których doradztwa korzystamy w celu zapewnienia klientom wszechstronnej analizy powierzonych nam przez nich zadań.

 

Przynależność Kancelarii KKS Legal do międzynarodowej organizacji Pannone Law Group (PLG) zrzeszającej obecnie kancelarie prawne z 21 krajów z Europy, Ameryki Północnej i Południowej oraz Azji zapewnia efektywną obsługę międzynarodowych projektów naszych Klientów i gwarantuje profesjonalną pomoc prawną w różnych dziedzinach ich działalności za granicą.